Traumatologu pieredzes apmaiņa Vācijā
05.04.2024

Medicīna ir nozare, kura nepārtraukti attīstās un tajā ienāk arvien jaunas tehnoloģijas. Un tas nozīmē, ka arī ārstiem ir nepārtraukti jāpapildina sava zināšanas, lai pacienti saņemtu mūsdienīgu un kvalitatīvu palīdzību.

No 2. - 4.aprīlim Madonas slimnīcas traumatologi Andris Levis un Rūdolfs Preiss apmeklēja traumatoloģijas - ortopēdijas klīniku Vācijā, kur pie traumatologa Guntera Vasmera praktizējās un apguva gan jaunas teorētiskās, gan praktiskās iemaņas gūžas un ceļa locītavu un endoprotezēšanā. Šīs jaunās zināšanas turpmāk palīdzēs pacientiem saņemt augsta līmeņa pakalpojumu traumatoloģijas un ortopēdijas profilā tepat Madonā.

Paldies SIA B.Braun medical par šo lielisko iespēju iegūt tiešām nozīmīgu pieredzi.