Esiet pazīstami: ergoterapeite Gundega Elīza Zariņa

"Arī labas lietas notiek šajā izaicinājumu laikā!
Būsim gaisma viens otram, priecājoties un stāstot viens otram par to!
Esmu PAR veselības veicināšanu savā dzimtajā pusē - Madonas novadā!
Tāpēc vēlos Jūs informēt, ka no decembra SIA "Madonas slimnīca" ir pieejamas maksas ambulatoras ergoterapeita konsultācijas un nodarbības, bet drīzumā arī valsts apmaksātie pakalpojumi būs pieejami pacientiem. Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai!"

Pacienti ietver visas vecuma grupas:

• Pacienti ar dažādiem kustību traucējumiem;
  • Pēc pārciesta insulta, galvas traumām;
  • Pēc lūzumiem, nervu bojājumiem, politraumām, ar reimatoloģiskām saslimšanām, apdegumiem;
  • Bērni/jaunieši,kuriem ir autisma spektra traucējumi, psihomotorās attīstības aizture, psihiskas saslimšanas, uzvedības traucējumi.

Ergoterapeits:

• Var pielāgot/izrakstīt tehniskos palīglīdzekļus, ortozes;
  • Var uzlabot roku funkcijas (plecs, elkonis, plauksta, pirksti) pēc traumām, lūzumiem,apdegumiem,operācijām;
  • Var uzlabot/atgūt ikdienas dzīves iemaņas;
  • Var uzlabot kognitīvās funkcijas;
  • Apmāca pacientus par ergonomiku un locītavu aizsardzības principiem;
  • Konsultē, kā iekārtot mājas, skolas un darba vidi atbilstoši funkcionēšanas traucējumiem;
  • Apmāca, kā aprūpēt un pozicionēt gulošus pacientus, bērnus ar funkcionāliem traucējumiem;
  • U.c.

Pieteikšanās un jautājumu gadījumā, lūdzu, vērsties pa tālruni 2961 7889 vai reģistratūrā!